24-10-2011

„DU” volejbolistiem pirmā uzvara

Schenker volejbola līgā pirmā uzvara „Daugavpils Universitātei”, kas prata tikt galā ar „Poliurs/Ozolniekiem” – 3:1. Spēli klātienē noraudzījās arī Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova.

Sezonas atklāšanas spēli klātienē noskatījās vairāki simti cilvēku, kuri Daugavpils Olimpisko centru pameta labā noskaņojumā. Labi nospēlēja daugavpilieši, kuri pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu. Lai arī pirmajā setā piedzīvots zaudējums (21:25), turpinājumā nekādu šaubu par mājinieku uzvaru nebija.

Otrajā setā uzvarēts ar 25:21, tad ar 25:19, bet ceturtajā ar iespaidīgo 25:17. Jāsaka, ka pretiniekiem uz spēli ieradās tikai 8 spēlētāji, pie tam bieži vien pretinieks pieļāva muļķīgas kļūdas. Ar 24 punktiem labākais „DU” rindās bija Edgars Točs.