15-02-2016

DU basketbolistes otrajā puslaikā salauž pretinieces

Jaunajā Sieviešu basketbola līgā Daugavpils Universitātes meitenes ar 68:54 pārspēja Saldus komandu. 23 punktus iemeta Santa Kotele, bet meitenēm tā bija devītā uzvara sezonā.

DU basketbolistes aizvadījušas 13. spēli šajā sezonā. Kārtējā spēlē pretiniekos bija kolorītā trenera Pētera Višņeviča vadītās „Saldus” basketbolistes. Spēle, kā arī varēja gaidīt, nebija no tām vieglākajām. Pēc pirmā puslaika daugavpilietes bija vadībā tikai ar vienu punktu, tomēr lieliski aizvadītā trešā ceturtdaļa ļāva uzelpot 53:40.

Atlikušajā laikā Saldus vienībai neizdevās nopietni apdraudēt Daugavpils uzvaru. Beigās panākums ar 68:54. Uzbrukumā īpaši izcēlās Kotele, kurai 23 punkti un Laura Gribuste, kurai 21 punkts. Laurai arī 11 rezultatīvas piespēles un astoņas pārķertās bumbas. Santai, neskaitot gūtos punktus, arī 11 atlēkušās bumbas.

Sezonas 13 spēlēs DU izcīnījusi deviņas uzvaras, kas dod otro vietu turnīra tabulā.