08-02-2016

Daugavpils/LDZ Cargo turpina uzvarēt

Latvijas 1. hokeja līgā lielisku formu uzņēmusi „Daugavpils/LDZ Cargo”, kas kārtējā spēlē ar 10:5 sagrāva Ogri. Šī bija komandas septītā uzvara pēc kārtas.

Pēc nepārāk izteiksmīga sezonas sākuma Daugavpils hokejisti aizvadījuši lielisku janvāri, kā arī sekmīgi nospēlējuši pirmo februāra spēli. Svētdien Daugavpilī viesojās Ogre, kas izrādīja nopietnu pretestību spēles pirmajā periodā. Tas noslēdzās ar rezultātu 3:3, taču turpinājumā Daugavpils vairs nedeva iespējas pretiniekam.

Pēc otrā perioda rezultāts bija 7:4 daugavpiliešu labā, bet spēle noslēdzās ar graujošu panākumu 10:5. Trīs vārtus iemeta Renāts Vabiščevičs, kuram arī divas piespēles. Divus vārtus guva Vadims Vabiščevičs, kura rēķinā arī četras piespēles!

Turnīra tabulā Daugavpils/LDZ Cargo ieņem otro vietu. Pirmajā vietā ir Liepāja/Juniors.