18-01-2016

Hokejisti uzvar Tukumā un nostiprinās otrajā vietā

Piektdien uzvaru Latvijas 1. hokeja līgā izcīnīja Daugavpils/LDZ Cargo, kas viesos ar 5:1 pārspēja Tukumu. Turnīra tabulā daugavpilieši nostiprinājušies otrajā vietā.

Daugavpils hokejisti spēli iesāka neveiksmīgi, jau piektajā minūtē ielaižot vārtus. No starta drudža ātri izdevās atgūties un trijnieks Vadims Vabiščevičs – Renāts Vabiščevičs – Andrejs Fjodorovs līdz pirmās trešdaļas beigām panāca 2:1 viesu labā.

Pārsvaru izdevās nostiprināt otrā perioda otrajā pusē, kad īsā laikā ar rezultatīviem metieniem izcēlās Ēriks Bisenieks un Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko. Pēdējos vārtus spēles 52. minūtē guva Edgars Apelis, pieliekot punktu – 5:1.

Turnīra tabulā Daugavpils/LDZ Cargo ar 27 punktiem izdevies nostiprināties otrajā pozīcijā. Pārliecinoša līdere ir Liepāja/Juniors, kam 41 punkts.