11-01-2016

DU volejbolisti pozitīvi pārsteidz un uzvar Tartu

Baltijas volejbola līgā izredzes tikt labāko astotniekā nedaudz izdevies uzlabot DU volejbolistiem. Sestdien sensacionāli izdevās apspēlēt „Bigbank Tartu”, taču svētdien neizdevās noturēt panākumu pret Rakveri.

Sestdien DU pretī stājās ceturtā spēcīgākā turnīra komanda „Bigbank”. Neskatoties uz pretinieku favorītu statusu, DU pārsteidza pozitīvā jomā. Pirmajā setā zaudējums ar 23:25, toties turpinājumā pārliecinošs triumfs – 25:20, 25:16, 25:22. Uzbrukumā izcila spēle Aleksandram Samuilovam, kura rēķinā 22 punkti. 14 punkti Tomam Švānam, bet 13 – Ērikam Voroņko.

Jau nākamajā dienā DU turēja uzņemto kursu, pirmajos divos setos apspēlējot tiešo konkurenti par vietu labāko astotniekā Rakveri – 25:18, 25:18. Iespējams, ka vieglais sākums nomierināja puišus, kuri turpinājumā vairs nespēja uzvarēt – 24:26, 23:25, 10:15.

Ļoti sāpīgs zaudējums, jo tika zaudēti divi svarīgi punkti turnīra tabulā, pie tam punktus ieguva tiešais konkurents.

Brīvdienās Baltijas volejbola līgas spēles aizvadīja arī „MiLATss”. Sestdien meitenes bija tuvu panākumam pār „Famila/Voru”, taču, līdzīgi kā vīriešiem, neizdevās noturēt divu setu pārsvaru – 25:19, 25:23, 24:26, 17:25, 10:15.

Svētdien pret „TU/Eden” pacīnīties par panākumu neizdevās un sekoja zaudējums trīs setos ar rezultātu 16:25, 22:25, 18:25.