07-01-2016

„Nikars” tikai otrajā puslaikā spēj salauzt BFC „Daugavpili”!

Ļoti solīdu spēli Latvijas Telpu futbola Virslīgā aizvadījusi BFC „Daugavpils” komanda, kas tikai ar 1:3 piekāpās „Nikaram”. Vēl pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts.

Trešdienas vakarā uz Daugavpils Olimpisko centru ieradās Latvijas titulētākais klubs „Nikars”. Šosezon „Nikars” visus savus pretiniekus bija apspēlējis vismaz ar sešu vārtu pārsvaru, taču Daugavpilī tik viegli negāja.

Viesiem bija liels teritoriālais pārsvars, tomēr, atskaitot vārtu guvumu jau trešajā minūtē, vairāk vārtus viņiem iesist neizdevās! Vēl vairāk, pašā puslaika izskaņā neizšķirtu panāca Vladimirs Volkovs – 1:1.

Otrā puslaika sākumā „Nikars” atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, bet 28. minūtē komandas kapteinis Maksims Seņs panāca arī 3:1. Jāpiemin, ka mūsu komandā sarkanās kartītes dēļ spēli nepabeidza vienīgo vārtu guvējs Volkovs.