22-12-2015

Hokejisti divreiz apspēlē valmieriešus

Daugavpils/LDZ Cargo piektdien un sestdien izdevies pārliecinoši apspēlēt Valmieras komandu Latvijas 1. hokeja līgā. Pirmajā spēlē panākums ar 5:2, bet otrajā ar 12:3.

Piektdien komandu spēkošanās izvērtās samērā sīva. Pēc spēles pirmā perioda rezultāts bija tikai 2:1 mūsu komandas labā, toties otrajā trešdaļā divi bezatbildes vārti jau ļāva iegūt trīs vārtu pārsvaru. Lai arī Valmiera pēdējā perioda sākumā panāca 2:4, Daugavpils komandas uzvaru īsti apdraudēt nesanāca, pie tam 55. minūtē Vadims Vabiščevičs pielika treknu punktu spēlei – 5:2.

Sestdien intrigas bija mazāk, toties vārtu guvumu bija daudz vairāk! Jau pirmajā trešdaļā 4:0 Daugavpils labā, bet 23. minūtē uz tablo iespaidīgais 5:2! Valmiera turpinājumā guva tikai vienus vārtus, bet Daugavpils atbildēja ar septiņiem!!

Četrus vārtus guva Andrejs Fjodorovs, bet vēl astoņi hokejisti atzīmējās pa vienai reizei. Trīs piespēles Renātam Vabiščevičam.

Turnīra tabulā Daugavpils/LDZ Cargo ar 18 punktiem dala trešo-ceturto vietu ar Tukumu.