01-12-2015

Vilcāns viens no individuāli labākajiem Latvijas novadu kausa izcīņā peldēšanā

Liepājā aizvadīta Latvijas novadu kausa izcīņa peldēšanā, kur individuāli viens no labākajiem bija daugavpilietis Pāvels Vilcāns. Sacensībās Igaunijā sporta meistara normatīvu izpildījis Daniels Narajevs.

Latvijas novadu kausa izcīņā peldēšanā Pāvels Vilcāns startēja Latgales komandas sastāvā. Vilcāns pārliecinoši uzvarēja 100 metru peldējumā uz muguras (55,45 sekundes), 400 metru kompleksajā peldējumā (4:30,37 minūtes), 100 metru kompleksā (57,25 sekundes), kā arī bija otrais 100 metru brasā (1:04,84 minūtes).

No daugavpiliešiem var izcelt arī Maksimu Harlapu, kurš ieņēma trešo vietu 100 metru peldējumā uz muguras (59,98 sekundes) un bija pirmais 200 metru peldējumā uz muguras (2:11,38 minūtes). Marks Smirnovs uzrādīja trešo labāko laiku 200 metru brasā (2:29,59 minūtes), kā arī palika ceturtais 100 metru brasā.

Svētdien sacensībās Igaunijā „Aura Open Cup” lielisks sasniegums Danielam Narajevam, kurš 100 metru kompleksajā peldējumā ieņēma otro vietu, kā arī izpildīja Latvijas sporta meistara normatīvu! Viņa laiks 58,59 sekundes!

Narajevs izcīnīja arī otro vietu 50 metru brīvā stila peldējumā, finišējot pēc 23,76 sekundēm.