09-11-2015

Volejbolisti mājās neiepriecina

Pirmās mājas spēles jaunajā Baltijas līgas sezonā aizvadījuši Daugavpils Universitātes spēlētāji. Diemžēl divās spēlēs izdevās uzvarēt tikai vienā setā.

Sestdien Daugavpils BJSS lielajā zālē mūsu studenti uzņēma Latvijas vadošo komandu „RTU/Robežsardze”. Bez īpašiem variantiem tika piedzīvots zaudējums ar 16:25, 22:25 un 18:25.

Rezultatīvākais ar astoņiem punktiem bija Klāvs Zaļkalns. Otrajā dienā Daugavpils Olimpiskajā centrā pretiniekos bija ņemamā „ASK/Kuldīga”, bet šoreiz negaidīti uzvara tika viesiem.

Daugavpils katastrofāli nospēlēja pirmo setu (15:25), ļoti spraigā galotnē piekāpās otrajā setā (30:32), bet trešajā setā beidzot uzvarēja ar rezultātu 25:21. Cerēto lūzumu gan panākt neizdevās. Ceturtajā setā viesi bija pārāki ar 25:23. Šajā spēlē lielisks mums uzbrukumā bija Aleksandrs Samuilovs (25 punkti), kā arī Ēriks Voroņko (16 punkti).

Nākamajā nedēļas nogalē DU dosies izbraukumā uz Igauniju.