09-11-2015

Hokejisti liek panervozēt čempionei

Cienījamu pretestību Latvijas čempionei hokejā izrādījusi „Daugavpils/LDZ Cargo”, kas savā laukumā piekāpās „Mogo” ar 2:6.

Latvijas kausa izcīņas pirmajā spēlē viesos pretargumenti čempioniem neatradās (1:11), toties savā laukumā izdevās parādīt labu spēli. Vēl trešā perioda viducī, neskatoties uz to, ka jau 29. minūtē viesiem bija trīs vārtu pārsvars, Daugavpilij bija iespējas aizķerties – 2:4. Ar vārtu guvumu atzīmējās Ivars Sprūģis un Ivans Kokins.

Diemžēl spēles galotnē „Mogo” izdevās iemest vēl divas ripas, kas garantēja komandai panākumu ar 6:2. Lai nu kā, pret čempioni parādītais sniegums noteikti ir uzslavējams.

Atgādināsim, ka „Daugavpils/LDZ Cargo” ikdienā spēlē Latvijas 1. līgā, bet „Mogo” cīnās Virslīgā!