03-11-2015

Hokejistiem neatrodas pretlīdzekļi valsts čempionu priekšā

Daugavpils/LDZ Cargo hokejisti sestdien viesojās Inbox.lv ledus hallē, kur tikās ar valsts čempioniem MOGO. Šajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 1:11.

Jaundibinātais turnīrs Latvijas kauss dod iespēju uzspēlēt pret valsts labākajiem klubiem arī 1. līgas komandām. Šajā situācijā pie tādas iespējas tika mūsu Daugavpils/LDZ Cargo, kas pirmajā kārtā tika galā ar Valmieru.

Otrajā kārtā pretī stājās valsts čempioni MOGO, kas bija izteikti spēles favorīti. Cerības uz labu iznākumu izplēnēja jau pēc pirmā perioda, kas tika zaudēts ar 0:6. Pēc otrā perioda jau 0:9, bet 47. minūtē beidzot goda vārti arī mums. Vārtus iemeta Artūrs Šakurovs pēc Māra Ļeščova piespēles.

Diemžēl atlikušajā laikā ar rezultativitāti atkal izcēlās tikai mājinieki, kas nodrošināja sev uzvaru ar 11:1.

Atbildes spēle 8. novembrī norisināsies Daugavpils Ledus hallē, bet tai būs tikai formāls raksturs, jo uzvarētājs divu spēļu summā praktiski jau zināms.