26-10-2015

BFC „Daugavpils” zaudē un sezonu noslēgs 6. vietā

Priekšpēdējo mājas spēli Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā aizvadījuši BFC „Daugavpils” futbolisti, kuri ar 0:2 piekāpās Jūrmalas „Spartakam”. Sezonu daugavpilieši noslēgs sestajā vietā.

Sestdien Daugavpils komanda savā laukumā uzņēma Jūrmalas „Spartaku”. Uzvaras gadījumā komandai saglabātos izredzes pakāpties uz piekto vietu turnīra tabulā, taču jau pats spēles sākums ne par ko labu neliecināja.

Pieļaujot rupju kļūdu savā laukuma pusē, Daugavpils deva jau 2. minūtē ļāva „Spartaka” līderim Edgaram Gauračam atklāt rezultātu. Arī puslaika turpinājumā labāk izskatījās viesi, kuri nopelnīja tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. To atvairīja Vladislavs Kurakins, bet pirmais pie atsistās bumbas piesteidzās Gauračs, panākot 2:0.

Visi mēģinājumi spēles otrajā puslaikā atspēlēties nedeva rezultātu, kaut gan brīžiem komandas pārsvars bija diezgan ievērojams. Pēc šī zaudējuma kļuvis skaidrs, ka BFC „Daugavpils” šo sezonu noslēgs sestajā vietā.