19-10-2015

Daugavpils/LDZ Cargo izcīna pirmo uzvaru

Sezonas ceturtajā spēlē Daugavpils/LDZ Cargo hokejistiem izdevies izcīnīt pirmo uzvaru Latvijas 1. hokeja līgā. Viesos pēcspēles metienos ar 4:3 tika pārspēta Valmieras komanda.

Abas šīs vienības savā starpā jau tikās kausa izcīņā, kad divu spēļu summā pārāki bija daugavpilieši. Regulārā čempionāta spēlē svētdien klājās krietni vien grūtāk. Spēles pirmajā trešdaļā Valmiera guva divus vārtus, uz ko Daugavpils atbildēja tikai otrās trešdaļas 13. minūtē, kad piešķirto soda metienu realizēja Vadims Vabiščevičs.

Pēc trīs minūtēm Valmiera reabilitējās, panākot 3:1. Šāds rezultāts saglabājās līdz 43. minūtei, kad 2:3 panāca Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko, savukārt izlīdzinājumu 54. minūtē izvilka Vadims Vabiščevičs.

Pēcspēles metienu sērijā izšķirošā precīzā metiena autors bija Renāts Vabiščevičs, nodrošinot Daugavpilij uzvaru ar 4:3.