19-10-2015

Futbolistiem neveiksmīga spēle Ventspilī

BFC „Daugavpils” aizvadījis ļoti neveiksmīgu spēli Ventspilī, kur ar 0:4 piekāpās Smscredit.lv futbola Virslīgas titula pretendentei „Ventspilij”.

BFC „Daugavpils” futbolisti izbraukuma spēli pret ventspilniekiem uzsāka ļoti apņēmīgi, neļaujot favorītei izveidot pie saviem vārtiem ko bīstamu. Diemžēl vairāku rupju kļūdu sērija pie sava soda laukumā noveda pie vārtu zaudējuma 34. minūtē, kad ar galvu precīzi sita Ģirts Karlsons. Vairākās citās epizodēs no vārtu zaudējuma glāba tika vārtsarga Vladislava Kurakina meistarība.

Kārtējā rupjā kļūda aizsardzība maksāja vārtus 48. minūtē, kad neviena nepiesegtais Karlsons panāca jau 2:0. Daugavpilieši centās atspēlēties, tomēr spēles izskaņā četru minūšu laikā ielaida vēl divus vārtus, bet vēl līdz tam Kurakins pamanījās atvairīt 11 metru soda sitienu.

Pēc šī zaudējuma BFC „Daugavpils” joprojām saglabā izredzes pacīnīties par piekto vietu. Ļoti svarīga būs nākamā spēle, kad 24. oktobrī daugavpilieši uzņems Jūrmalas „Spartaku”.