13-10-2015

BFC „Daugavpili” iegāž otrā puslaika vidus

Latvijas Telpu futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē BFC „Daugavpils” neveiksmīgi nospēlēja otrā puslaika vidusdaļu, kā rezultātā nācās piekāpties BEITAR ar rezultātu 3:4.

Spēle pret līgas jaunpienācēju aizritēja ļoti taktiskā cīņā un spriedze saglabājās līdz pat pēdējām sekundēm. Rezultātu spēles 14. minūtē atklāja Pāvels Tarasovs, bet pēc trīs minūtēm pēc izcilas Vadima Atamaņukova piespēles izcēlās Deniss Komarovs.

Labvēlīgais 2:0 saglabājās līdz pat otrā puslaika vidum. Diemžēl šajā laikā trīs minūšu laikā viesi guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:2. Daugavpils izmisīgi centās atspēlēties, taču tā vietā ielaida arī ceturtos vārtus. Ar šādu notikumu pavērsienu nebija apmierināts Vladimirs Volkovs, kurš ar tālu un spēcīgu sitienu atjaunoja vienu vārtu deficītu – 3:4.

Neskatoties uz centieniem pēdējās sekundēs izraut neizšķirtu, šoreiz BEITAR izdevās noturēt uzvaru.