13-10-2015

Daugavpils/LDZ hokejisti tiek pirmā punkta

Latvijas 1. hokeja līgā pie pirmā punkta jaunajā sezonā izdevies tikt „Daugavpils/LDZ Cargo” komandai. Viesos pret Tukumu komanda zaudēja mājiniekiem pēcspēles metienu sērijā – 2:3.

Spēles pirmajā pusē daugavpiliešus pamatīgi iegāza noraidījumi, jo 14., un 22. minūtē tieši mazākumā divas reizes tika ielaisti vārti. Līdz pat 50. minūtei rezultāts nemainījās, taču tad 51 sekundes laikā mūsu hokejisti guva divus (!)  vārtus.

Pirmais izcēlās Dmitrijs Fuņikovs, bet neizšķirtu panāca Aldis Pizāns. Uzvarētāja noskaidrošanai bija jāizpilda pēcspēles metieni. Ļoti garā sērijā pārāki tomēr izrādījās tukumnieki, kas ieguva divus punktus turnīra tabulā, bet Daugavpilij tas bija pirmais punkts sezonas trīs spēlēs.