05-10-2015

BFC „Daugavpils” izcīna pirmo uzvaru sezonā

BFC „Daugavpils” telpu futbolisti izcīnījuši pirmo uzvaru jaunajā Latvijas Telpu futbola Virslīgas sezonā. Mājas spēlē ar 5:1 tika apspēlēta FC „Petrow” vienība.

Pirmo spēli jaunajā sezonā BFC „Daugavpils” aizvadīja izbraukumā, ar 1:2 piekāpjoties RTU. Šajā sestdienā beidzot komanda atrādījās arī savas publikas priekšā, pie tam paveica to vareni. Jau pirmajā spēles puslaikā izdevās gūt četrus vārtus!

Kā pirmais izcēlās Pāvels Tarasovs, pēc kā sekoja divi Vadima Atamaņukova vārtu guvumi un vienreiz izcēlās Jevgeņijs Simonovs. Spēles otrajā puslaikā tika panākts pat 5:0, tomēr pašā izskaņā vienus vārtus izdevās iesist arī viesiem.

Atgādināsim, ka iepriekšējā sezonā BFC „Daugavpils” debitēja Virslīgā un ieņēma otro vietu!