29-09-2015

„Daugavpils/LDZ Cargo” sezonu iesāk ar uzvaru!

Pirmdienas vakarā HK „Daugavpils/LDZ Cargo” aizvadīja pirmo jaunās sezonas spēli, Optibet kausa izcīņas spēlē ar 7:2 sagraujot „Valmiera/BSS”.

Klātienē pirmo sezonas spēli vērot ieradās vairāki simti hokeja līdzjutēju. Latvijas kausa izcīņas spēlē Daugavpilij pretī stājās Valmieras hokejisti. Skatītāji nepalika vīlušies, jo hokejisti nodemonstrēja lielisku sniegumu.

Rezultātu 11. minūtē atklāja Anatolijs Leončiks, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. 14. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu, taču pirmā perioda pēdējā minūtē vēl vienu vairākumu realizēja Ēriks Bisinieks, panākot 2:1. Tieši Bisinieks kļuva par lielāko spēles zvaigzni, jo turpinājumā izcēlās vēl divas reizes.

Interesanti, ka Daugavpils otrajā trešdaļā guva piecus bezatbildes vārtus, ātri izšķirot uzvarētāja likteni. 53. minūtē Valmiera vienus vārtus atguva, bet spēles uzvarētājs bija noskaidrots jau iepriekš.

Atbildes spēle notiks Valmierā un nākamajā kārtā tiks komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Daugavpils ir spērusi platu soli šī mērķa sasniegšanai!