21-09-2015

BFC „Daugavpils” arī šoreiz neuzvar Jelgavu

BFC „Daugavpils” futbolistiem nekādi neizdodas lauzt tradīciju spēlēs pret FK „Jelgavu”. Arī šoreiz savstarpējā spēlē piedzīvots zaudējums – 0:2.

Jelgavas futbolisti ir vienīgie, kuriem šo divu gadu laikā BFC „Daugavpils” nav izdevies atņemt punktus. Diemžēl arī sestdienas spēlē šī tradīcija netika lauzta un jelgavnieki tika pie panākuma 2:0.

Pirmos vārtus Daugavpils ielaida jau spēles 16. minūtē, kad pēc tālas partnera piespēles jelgavnieku sastāvā izcēlās krievu leģionārs Vjačeslavs Suškins. Spēles otrajā puslaikā iespējas izcelties bija arī daugavpiliešiem, bet puslaika vidusdaļā pēc vairākiem rikošetiem „Jelgavai” izcēlās cits leģionārs Ismails Musa – 2:0.

Jau pēdējā minūtē izcilu iespēju gūt vismaz goda vārtus neizmantoja Verners Zalaks un beigās piedzīvots zaudējums ar 0:2.

Nākamo spēli BFC „Daugavpils” aizvadīs 25. septembrī viesos pret FS „Metta/LU”.