31-08-2015

BFC „Daugavpils” atkal spēlē neizšķirti ar „Skonto”

Jau otro reizi nepilnu divu nedēļu laikā BFC „Daugavpils” izdevies atņemt punktus Smscredit.lv futbola Virslīgas vicelīderei Rīgas „Skonto”. Komandas Rīgā nospēlēja 0:0.

19. augustā savā laukumā BFC „Daugavpils” aizvadīja ļoti kvalitatīvu spēles otro puslaiku, prasmīgi noturot rezultātu 0:0. Arī šoreiz Rīgā spēle noslēdzās ar tādu pašu rezultātu, pie tam vārtu gūšanas momenti daugavpiliešiem nebija sliktāki par pretinieku.

Īpaši laba iespēja izcelties pirmā puslaika vidū bija Pāvelam Riževskim, kurš bīstami sita ar galvu pēc Rjotaro Nakano piespēles. Puslaika izskaņā pretuzbrukumā ļoti labu ātrumu bija uzņēmis Edgars Vērdiņš, tomēr viņš ar noteikumu pārkāpumu tika apturēts pie paša soda laukuma.

Spēles otrajā puslaikā „Skonto” uzbruka krietni vien vairāk, bet ļoti labu spēli aizvadīja daugavpiliešu Latvijas U21 izlases vārtsargs Vladislavs Kurakins.

Šis bija Daugavpils komandas piektais neizšķirts pēdējās septiņās spēlēs.