24-08-2015

BFC „Daugavpils” ar zaudējumu pārtrauc neizšķirtu sēriju

BFC „Daugavpils” futbolisti piedzīvojuši pirmo zaudējumu pēc trīs neizšķirtiem Smscredit.lv futbola Virslīgā. Viesos ar 1:2 tika zaudēts Jūrmalas „Spartakam”.

Spēle Jūrmalā pret vietējo „Spartaku” bija īpaša, jo pēc nopietna savainojuma sadziedēšanas pretinieku komandas sastāvā laukumā izgāja Latvijas izlases uzbrucējs Edgars Gauračs. Diemžēl tieši viņa meistarība lielā mērā izšķīra spēles iznākumu.

Pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā jūrmalnieki otrajā puslaikā uzlauza Daugavpils vārtus. Vispirms Gauračs atdeva rezultatīvu piespēli Romānam Mickevičam, bet vēlāk pats izmantoja izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu.

BFC „Daugavpils” atbildēja ar precīzu Pāvela Riževska sitienu apakšējā stūrī, taču citas iespējas izraut neizšķirtu netika izmantotas un šoreiz zaudējums ar 1:2.

Pirms izlašu pārtraukuma BFC „Daugavpils” aizvadīs vēl vienu spēli, kurā tiksies ar Rīgas „Skonto”. Šī spēle notiks Rīgā 28. augustā.