10-08-2015

Nasonovs pārī ar Samoilovu ieņem astoto vietu Eiropā

Rīgā noslēdzies Eiropas U18 čempionāts pludmales volejbolā, kurā Daugavpils volejbola skolas audzēknis Aleksandrs Nasonovs pārī ar Mihailu Samoilovu ieņēma astoto vietu.

Pirms Eiropas čempionāta Nasonova un Samoilova izredzes uz augstu vietu čempionātā tika vērtētas ļoti augstu. Arī apakšgrupu turnīra spēles radīja pārliecību par volejbolistu spēku.

Grupu turnīrā pārliecinoši divos setos tika pieveikti visi pretinieki, bet ar pirmajām problēmām nācās saskarties izslēgšanas spēļu 2. kārtā, kad pretī stājās citi latvieši Rihards Lazdiņš un Ervīns Āboms. Pirmajā setā uzvara Nasonovam/Samoilovam ar rezultātu 21:19. Otrajā setā zaudējums ar 13:21, bet trešajā atkal panākums ar 15:10.

Diemžēl ceturtdaļfinālā varianti pret lietuviešu duetu neatradās un beigās piedzīvots zaudējums ar 15:21, 14:21. Puišiem vēl bija iespēja spēlēt par 5. vietu, bet savainojuma dēļ tas netika darīts un noslēguma tabulā iegūta astotā vieta.

Par Eiropas čempionēm meitenēm kļuva Latvijas pārstāves Paula Nečiporuka un Tīna Graudiņa.