04-08-2015

BFC „Daugavpils” nospēlē neizšķirti ar „Mettu/LU”

Smscredit.lv futbola Virslīgas kārtējā spēlē BFC „Daugavpils” komanda nospēlējusi neizšķirti ar FS „Metta/LU” – 0:0. Spēles beigu daļā daugavpilieši neizmantoja vairākas labas iespējas gūt vārtus.

Pirmdienas vakarā BFC „Daugavpils” futbolisti uzņēma viesus no Rīgas. Spēles pirmajā puslaikā laukumā ritēja līdzīga cīņa, kurā abām komandām bija maz iespēju izcelties. Nedaudz bīstamāki uzbrukumi bija daugavpiliešiem, bet allaž pietrūka precīza noslēdzošā sitiena.

Otrajā puslaikā komandas pārsvars pieauga un arvien biežāk tika radītas briesmas pie pretinieku vārtiem. Vairākas labas iespējas neizmantoja Pāvels Riževskis, no ļoti labas pozīcijas ar galvu sita Ņikita Kaļiņins, bet Daniels Jakovļevs sita nedaudz pāri vārtiem. Neskatoties uz pieaugošo pārsvaru, atklāt spēles rezultātu mūsu komandai tā arī neizdevās un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Turnīra tabulā daugavpilieši ieņem sesto pozīciju, par pieciem punktiem atpaliekot no Jūrmalas „Spartaka”.