03-07-2015

„Dzintara airos” godalgas arī mūsējiem

No 26. līdz 28. jūnijam Lietuvā norisinājās starptautiskā regate „Dzintara airi”, kurā piedalījās arī vairāki Daugavpils airētāji.

Veterānu grupā trešo vietu izcīnīja Mihails Korņilovs, bet sieviešu grupā divniekos absolūtajā svarā astoto vietu ieguva mūsu vieglā svara airētājas Olga Svirska ar Ludmilu Ivanovu.

Svirska lieliski notartēja vieglā svara sacensībās vieniniekos, kur pirmo reizi Daugavpils vēsturē izcīnīja pirmo vietu! Šajā grupā Ivanova ieņēma sesto pozīciju.

Astotniekos jauktajā grupā par uzvarētāju kļuva Vladimirs Pupeļs, kuram šāds panākums jau otro reizi. Jāpiemin, ka astotnieka dalībnieki tiek izlemti izlozes kārtībā, tādēļ savus partnerus airētāji uzzina vien īsi pirms starta.

10. jūlijā Olga Svirska dosies uz Lucernu, kur norisināsies pasaules kausa izcīņas 3. posms.