01-06-2015

BFC „Daugavpils” atkal zaudējums

Otro zaudējumu pēc kārtas Smscredit.lv futbola Virslīgā piedzīvojusi BFC „Daugavpils”, kas viesos ar 1:2 atzina FS „Metta/LU” pārākumu. Vienīgos vārtus komandas labā guva Jurijs Sokolovs.

BFC „Daugavpils” jau no spēles pirmajām minūtēm devās uzbrukumā un veidoja labus vārtus gūšanas momentus, tomēr realizēt tos neizdevās. Rīdzinieki sagaidīja savu lielo iespēju, kad soda laukumā bumbu nesadalīja Jans Radevičs un Viktors Litvinskis, epizodes noslēgumā nopelnot uz saviem vārtiem 11 metru soda sitienu. Šo iespēju mājinieki garām nepalaida un Edgars Vardanjans panāca 1:0.

Puslaika izskaņā Daugavpilij bija vairākas labas iespējas rezultātu izlīdzināt, bet nekas neizdevās. Vēl lielāku triecienu komanda saņēma otrā puslaika sākumā, kad Ivans Lukaņuks neveiksmīgi atspēlēja bumbu savu vārtu virzienā un to pārtvēra Gatis Kalniņš, panākot 2:0!

Ātri vien Jurijs Sokolovs ar ļoti skaistu sitienu no 18 metriem panāca 1:2, bet izraut neizšķirtu komandai tā arī neizdevās un jāsamierinās ar zaudējumu.

Turnīra tabulā BFC „Daugavpils” saglabā sesto vietu.