21-09-2011

Daugavpils kausu futbolā iegūst „LDZ Cargo”

Otrdienas vakarā „Esplanādes” stadionā tika pielikts punkts 2011. gada Daugavpils vasaras futbola sezonai. Daugavpils kauss spraigā cīņā tika „LDZ Cargo”.

Otrdien tika aizvadīta pēdējā Daugavpils pilsētas sacensību diena futbolā. Daugavpils kausa izcīņas finālā tikās divas gada neapšaubāmi labākās komandas – Ditton-Daugava un LDZ Cargo. Čempionātā par uzvarētājiem kļuva „Ditton-Daugava”, bet kausa finālā meistarīgāki izrādījās „LDZ” spēlētāji.

Pēc Pāvela Riževska precīzā sitiena dzelzceļnieki atklāja spēles rezultātu jau pirmajā puslaikā. Otrajā puslaikā viņiem bija vēl vairākas iespējas izcelties, bet arī pretinieks nesnauda. Neizmantojot virkni savu vārtu gūšanas momentu, pēc R.Siliņa sitiena rezultāts tika līdzsvarots. Par izšķirošajiem izrādījās „LDZ” gūtie vārti pāris minūtes līdz pamatlaika beigām. Solovjovs atrada soda laukumā Riževski, kurš sita precīzi labajā vārtu stūrī – 2:1!

Labāko čempionāta futbolistu apbalvošana notiks ceturtdien.