29-05-2015

Pierobežu līgas finālturnīrā uzvar „Utenos Policija”

Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas Pierobežu basketbola līgas finālturnīrā par uzvarētājiem kļuva Utenas basketbolisti, kuri finālā pārspēja Daugavpils novadu.

Finālturnīrā Daugavpilī nedēļas nogalē piedalījās astoņas komandas. Četras no tām cīnījās par galveno trofeju, bet vēl četras turnīru noslēdza gandarījuma kausa izcīņā.

Tajā par uzvarētājiem kļuva Krāslavas basketbolisti, aiz sevis atstājot Visaginas un divas Baltkrievijas pilsētu Vitebskas un Polockas komandas.

Galvenajā turnīrā pusfinālos „Utenos Policija” pārspēja Cēsis (68:64), bet Daugavpils novads „BL Group Vitebsk” (87:84). Spēlē par trešo vietu Cēsis tika galā ar viesiem no Baltkrievijas, izcīnot bronzas godalgas – 74:67.

Lielajā finālā Utenas basketbolisti prasmīgi tika galā ar Daugavpils novadu, izcīnot panākumu ar 74:59!

Par turnīra vērtīgāko basketbolistu tika nosaukts uzvarētājkomandas spēlētājs Aurimas Kvietkauskas. Slamdunk konkursā uzvarēja krāslavietis Jurijs Džamirze, bet vislabāk tālmetienus izpildīja Edgars Gribs!