25-05-2015

BFC „Daugavpils” zaudē kausa ieguvējiem

BFC „Daugavpils” futbolisti jau otro reizi sezonā Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā piekāpušies „Jelgavas” futbolistiem. Šoreiz zaudējums ar 0:2.

Jau pats spēles sākums Daugavpils komandai bija neveiksmīgs, jo 2. minūtē pēc stūra sitiena izpildes jelgavnieki bija izveicīgāki vārtu priekšā un atklāja rezultātu. Arī pirmā puslaika turpinājumā bīstamāki uzbrukumi bija pie BFC vārtiem, taču šoreiz labi vārtos darbojās Jevgeņijs Nerugals.

Otrajā puslaikā jau arvien biežāk briesmas veidojās pie mājinieki vārtiem. Labas iespējas izcelties radās komandas leģionāriem Rjotaro Nakano un Tomoki Fudžikava, bet abas reizes bumba lidoja gar pašu vārtu stabu. Toties Jelgava savu iespēju izmantoja, pie tam atkal pēc stūra sitiena izpildes. Šoreiz bumbu vārtos ieraidīja Valērijs Redjko.

„Jelgava” divu vārtu pārsvaru noturēja un izcīnīja jau otro panākumu šajā sezonā pret mūsu komandu. „Daugavpils” turnīra tabulā pēc šīs spēles saglabā sesto vietu.