Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

31-07-2018

„Muzikālais augusts - 2018” aicina pilsētniekus un Daugavpils viesus (VIDEO)


Festivāls „Muzikālais augusts” Daugavpilī notiek jau sesto gadu. To organizē Latviešu kultūras centrs ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils teātra atbalstu. Savas pastāvēšanas laikā šis muzikālais pasākums ir kļuvis populārs un ieguvis starptautisku atzinību.
Šogad festivāla dalībnieku vidū ir kolektīvi un solisti gan no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un daudzām citām valstīm. Ar katru gadu paplašinās ne tikai festivāla dalībnieku, bet arī skatītāju loks.
„Muzikālā augusta” koncerti norisināsies A. Pumpura skvērā, Daugavpils teātrī un Vienības nama koncertzālē. Organizatori atzīst, ka šī gada festivālā paralēli ierastajiem mūzikas žanriem nāk veltījums Latvijas simtgadei – divi koncerti, kas pulcēs daugavpiliešus un mūziķus, kas nes Latvijas vārdu tālu aiz tās robežām.


Katru augusta ceturtdienu ar savu uzstāšanos publiku priecēs gan jau pazīstami, gan jauni dziedātāji un mūziķi.
Pirmais koncerts notiks 2. augustā plkst. 18.00 A. Pumpura skvērā. Muzikālais augusts šogad sāksies ar argentīniešu tango ritmiem un instrumentālām improvizācijām Grodņas filharmonijas mūziķu apvienības izpildījumā.
Festivāla noslēgumā 30. augustā plkst. 19.00 Vienības nama koncertzālē uzstāsies  čellu trio MELO – M un Daugavpils Akordeonistu orķestris. Līdz tam skatītājus sagaida daudzi interesanti koncerti un opera ,,Jevgeņijs Oņegins”.
Visi mūzikas cienītāji laipni aicināti uz pasākumiem!
Ar festivāla „Muzikālais augusts - 2018” programmu, pasākumu norises vietām un laiku var iepazīsties pilsētas Domes mājaslapā www.daugavpils.lv un Latviešu kultūras centra mājas lapā www.lkc.lv
Atpakaļ