Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

02-05-2018

Bērnu vokālās studijas „PĒRLĪTES” 15 gadu jubilejas koncerts „TIKAI TĀ” Mākslinieciskā vadītāja Iveta Ustinskova


Bērnu vokālai studijai „Pērlītes” – 15 gadi!

Studijas vadītāja Iveta Ustinskova un mazie dziedātāji sveic visas māmiņas Mātes dienā un aicina skatītājus uz jubilejas koncertu 13. maijā plkst. 14.00 Vienības nama koncertzālē.

15 gadi spraiga darba un neskaitāmie panākumi Latvijas un starptautiskajos konkursos spilgti raksturo Latviešu kultūras centra bērnu vokālās studijas „Pērlītes” radošo dzīvi. Studija dibināta 2003. gadā. Tās dalībnieku vecums ir no 3 līdz 15 gadiem. Kolektīva repertuāru, lielākoties, veido estrādes dziesmas.

Savas dzimšanas dienas koncertā kā tituldziesmu „Pērlītes” izvēlējās Ulda Marhileviča un Guntara Rača dziesmu „Tikai tā”. Tieši šīs dziesmas pozitīvais noskaņojums un vārdu spēks visprecīzāk atklāj studijas šodienu. Tā ir piepildīta ar krāsainiem sapņiem, krāsainu pasauli un nerimstošu dzīvesprieku.

Savā pastāvēšanas laikā studijas „Pērlītes” dalībnieki ir koncertējuši Latvijā un citās valstīs: (“Latgales zvaigznīte”, “Jaunās zvaigznes”, “Baltā kaza”, “Olgas disenīte”, „Gaujas atbalss”, „Saules lietus Latgalē”, „Sudraba zvani”, „Balss pavēlnieks”, „Pērles un dimanti”, „DEBUT”, „Dinaburgas zvaigznes”, Daugavas pērle”, „Tusiņš trīs priedēs”, „Ogres ritmi”, kā arī starptautiskajā festivālā “Slāvu bazārs” (Baltkrievija), „Magutni boža” Moģiļevā (Baltkrievija), „Baltic Talents” (Zviedrija), „Muzikālās nominācijas” (Lietuva), „Dziedi, ziemiņa“ (Lietuva), „Spring fiesta” (Lietuva), „Viļņas pavasara skaņas” (Lietuva), „Rechnije noti” (Bulgārija), „Zelta bitīte” (Baltkrievija) u. c.).

15 gadu radošās darbības laikā koncertu ir bijis ļoti daudz, bet vissirsnīgākie, tomēr ir notikuši dzimtajā pilsētā – Daugavpilī. Arī savā jubilejas gadā „Pērlītes” ir sagatavojušas divas koncertprogrammas ar, kurām šogad startēs Daugavpils pilsētas svētkos. Svētku kulminācijas dienā – 9. jūnijā uz koncertskatuvēm Dubrovina parkā un A.Pumpura skvērā bērnu skanīgās balsis dzirdēs dzimtā pilsēta, tās iedzīvotāji un protams, pilsētas viesi. Studijas „Pērlītes” kustību konsultante – Olga Gaņigina.

Bērnu vokālās studijas „Pērlītes” jubilejas koncertā piedalīsies arī Rasitas Titkovas „AntreDance” studija un deju kolektīvs „Pienupīte” Ineses Zuģickas vadībā.

Svinēsim māmiņas dienu kopā ar vokālo studiju „Pērlītes”!

Ieeja bez maksas.

___________________________________________________________

Informācija: Latviešu kultūras centrs, www.vienibasnams.lv, t. 65426691
Atpakaļ