Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

30-11-2015

Decembrī Daugavpils teātrī jaunas akcijas!


Decembris ir svētku laiks. Un, tuvojoties Ziemassvētkiem, arī Daugavpils teātris ir iedvesmojies ar dāvināšanas prieku un piedāvā saviem skatītājiem unikālu iespēju! 1. decembrī sāksies biļešu iepriekšpārdošana Daugavpils teātra janvāra izrādēm. Un, sākot ar 1. decembri, 3 dienas pēc kārtas biļetes uz visām Daugavpils teātra janvāra izrādēm, izņemot viesizrādes un bērnu izrādes, varēs iegādāties ar īpašām atlaidēm:

  1. decembrī – 10% atlaide;
  2. decembrī – 20% atlaide;
  3. decembrī – 30% atlaide.

Šīs akcijas ietvaros varēs iegādāties biļetes uz sekojošām janvāra izrādēm.

„Tumšās alejas”, kur dižā krievu rakstnieka I. Buņina vārdiem pastāstīs par to, ko bieži vien kļūdaini saucam par mīlestību. Par Aņutkas lomu izrādē „Tumšās alejas” Jeļena Ņetjosina saņēmusi „Spēlmaņu nakts 2015” balvu kategorijā „Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks”. Izrāde notiks 8. janvārī.

13. janvārī un 16. janvārī pēc ilga pārtraukuma uz Daugavpils teātra skatuves atgriezīsies divas komēdijas „ilgdzīvotājas” - Aleksandra Korovkina „Biznesa klases palāta” un Vasīlija Sigareva „Melu detektors”.

Savukārt 21. janvārī izrāde avangarda un skatuvisko eksperimentu cienītājiem – „Pie mums viss kārtībā”.  Jāatzīmē, ka arī par Meitenes lomu šajā izrādē aktrise Jeļena Ņetjosina ieguva „Spēlmaņu nakts” balvu kā jaunā skatuves māksliniece.  

„Latgaliešu rulete” - šokējoša komēdija latgaliski, kur sarežģītais un patiesais tiek parādīts viegli un asprātīgi!  Izrāde būs skatāma 23. janvārī.

Akcijas izrāžu sarakstu noslēdz seno laiku komēdija spāņu gaumē „Apķērīgā mīlniece”, kura notiks 30. janvārī.

 

Biļetes ar atlaidi varēs iegādāties Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv.

Neaizmirstiet, pārmērīga teātra apmeklēšana nav kaitīga jūsu veselībai!
Atpakaļ