Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Aktualitātes | Latvijai - 100

Latvijai - 100

Biedrība „Latvijai- 100”          


Biedrības „Latvijai -100” valde

Biedrības „Latvijai -100” statūti

Pašvaldība pārņem tiesības uz pieminekļa Latvijas simtgadei metu “Saules kalnā”


24. novembrī Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu noslēgt līgumu ar biedrību “Latvijai-100” par tiesību  uz metu “Saules kalnā” nodošanu Daugavpils Domei.

Nolemts paredzēt līdzekļus pašvaldības 2018. gada budžetā meta realizācijai un Vienības dārza atjaunošanai, lēmums pieņemts nenorādot konkrētu summu.

Nolemts  vērsties ar lūgumu biedrībai “Latvijai-100” organizēt ziedojumu vākšanu un atbalstīt ziedojumu vākšanas procesu.

Jāpiebilst, ka noticis ir metu konkurss, kurā uzvarēja tēlniecības objekta mets “Saules kalnā”, autori: Ivars Mailītis sadarbībā ar Visvaldi Asari un arhitektūras un dizaina biroju “Mailītis A.I.I.M.”. Notika arī sabiedrības aptauja, kuras laikā saņemtas 220 anketas, 201 respondents atbalstīja metu “Saules kalnā”.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

----------------------------------------------------------

Noslēdzies Latvijas simtgades pieminekļa metu otrais konkurss.

4.septembrī noslēdzās Latvijas simtgades pieminekļa metu otrais konkurss. Tika iesniegti trīs metu varianti. 8.septembrī žūrijas komisija tos atvēra un nolēma izstādīt Daugavpils un novada  iedzīvotāju apskatei.Metus varēs aplūkot divu nedēļu laikā no 13. līdz 27.septembrim no plkst.9:00 līdz plkst. 18:00  katru dienu Vienības nama pirmajā stāvā (ieeja no Ģimnāzijas ielas puses). Lūdzam iedzīvotājus apskatīt minēto izstādi un atstāt savas atsauksmes, aizpildot anketu. Anketas atrodas pie izstādītajiem maketiem.

            Pēc tam žūrijas komisija noteiks labāko metu, kurš arī būs realizēts Latvijas simtgades pieminekļa izveidei.

Biedrība "Latvijai - 100"