Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

31-03-2011

Domē notika sanāksme par jauno spīdveja sezonu


Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova sasauca paplašinātu sanāksmi, lai runātu par jauno spīdveja sezonu Daugavpilī, kas sāksies aprīlī.

Sanāksmē piedalījās priekšsēdētājas vietnieks Vjačeslavs Širjakovs, spīdveja kluba "Lokomotīve" vadītājs Vladimirs Ribņikovs, Sporta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Isakovs, Olimpiskā centra vadītājs Uldis Pastars, Biznesa attīstības nodaļas vadītājs Vladimirs Nadeždins.

Kulakovas kundze informēja, ka 2011. gadā pašvaldības finansējums spīdveja klubam nav samazinājies, neskatoties uz ekonomisko krīzi. Tas sastāda 177 tūkst. latu.

" Šis jautājums pašvaldībai ir ļoti nozīmīgs, tāpēc, ka šis sporta veids ir ļoti populārs, spīdvejs nes Daugavpils vārdu arī pasaulē. Mums ir svarīgi zināt, kā klubs gatavojas jaunajai sezonai, kādi ir plāni un problēmas", paskaidroja Žanna Kulakova.

Vjačeslavs Širjakovs piebilda: " Par katra pasākuma svarīgumu liecina apmeklētība. Spīdvejs pulcē uz sacensībām vidēji 5-7 tūkst. līdzjutēju- tas ir ļoti labs rādītājs, protams tas ir mūsu kluba nopelns." Širjakova kungs informēja, ka ir runāts ar kluba vadību par iespēju vairāk piesaistīt vietējos talantus. Šaubu nav, tādu pilsētā ir daudz. Nesen izaudzināts Maksims Bogdanovs, kas uzrāda ļoti labus rezultātus. Vjačeslavs Širjakovs uzsvēra, ka pašvaldība savas saistības pret klubu ir izpildījusi, finansējums nav samazināts, ar atbalstu no pašvaldības puses klubs var rēķināties.

Daugavpils un spīdvejs nav atdalāmas lietas jau vairāk nekā 50 gadus, tas pilsētai ir īpašs sporta veids, Daugavpils vizītkarte.

Sanāksmes dalībnieki uzskata, ka ir jāmeklē jaunas iespējas klubam attīstīties, piesaistīt sponsoru interesi, rast jaunas darbības formas.

Vladimirs Ribņikovs izteica pateicību Daugavpils Domes vadībai par atbalstu un sapratni. Daugavpils pašvaldība ir viens no stratēģiskajiem partneriem klubam "Lokomotīve". Līdz šim klubam bija veiksmīga sadarbība arī ar Latvijas Dzelzceļu, diemžēl, šogad Dzelzceļš plāno no šīs sadarbības atteikties. Par to Domes vadību informēja Ribņikova kungs. Viņš izteica savas bažas par darbu šajā sezonā līdzekļu trūkuma dēļ. Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova solīja strādāt pie šī jautājuma un domāt kopā par to, kā klubs darbosies 2011. gada spīdveja sezonā.

 

Sasniegumi spīdvejā 2005-2010. gads.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.
Atpakaļ