Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

28-01-2011

Daugavpils dzemdību nodaļā sāka darboties Glābējsilīte


28. janvārī Daugavpils reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļā svinīgi tika atklāta  Glēbējsilīte.

Atklāšanā piedalījās Veselības ministrs, Labklājības ministre, Saeimas deputāti, Daugavpils Domes vadība un deputāti.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis uzsvēra, ka nav tik svarīgi tas, cik projektā ieguldīts līdzekļu. Ir daudzi miljonus vēri darbi, bet šis projekts ir emocionāli saviļņojošs, sabiedrībai un valsts nākotnei svarīgs veikums.

Domes priekšsēdētaja vietniece Žanna Kulakova izteica pateicību projekta idejas autoriem, realizētājiem par neatlaidību, iejūtību un patriotismu, jo svarīga ir katra bērna dzīvība.

Reģionālās slimnīcas vadītājs Aivars Zdanovskis pievērsa uzmanību faktam, ka tie ir dubulti svētki slimnīcai, jo pirms 3 nedēļām sāka darbu jaunā dzemdību nodaļa. Viņš pateicās visiem, kuri nebija vienaldzīgi un atbalstīja šo sociāli nozīmīgo projektu.

Iekšlietu ministres padomniece Sarmīte Ķikuste uzsvēra, ka šis projekts ir nozīmīgs smagu noziegumu profilaksē. Sociālā spriedze sabiedrībā ir liela, tāpēc svarīgi ir palīdzēt izmisumā nonākušiem cilvēkiem.

Visi klātesošie atzina, ka tas ir svētīgs darbs, vairāk vēlēja, lai šī silīte stāvētu tukša, bet, ja izdosies glābt kaut viena bērna dzīvību, projekta misija būs jau izpildīta.

 

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka.
Atpakaļ