Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

29-01-2016

AS „Daugavpils satiksme” darbinieki sabiedriskā transporta salonu tīrīšanu veic katru dienu


Autobusu salonu iekšējā uzkopšana tiek veikta katru dienu pēc otrās maiņas beigām, bet I un II maršruta tramvaju vagonu – divas reizes dienā pēc katras maiņas beigām, savukārt III maršruta tramvaju vagonu – vienu reizi dienā pēc otrās maiņas beigām.

Ziemā, kad pasažieri ar apaviem tramvaju salonā ienes sniegu, kas vēlāk izkūst un pārvēršas ūdenī, dubļos, I un II maršruta tramvaju vagonu grīdu uzkopšana tramvaju depo tiek veikta pēc katra reisa.

Reizi nedēļā pēc grafika tiek veikta tramvaju vagonu salonu padziļināta uzkopšana, izmantojot putekļu sūcēju, tiek mazgāti logu stikli un noslaucīti sēdekļi.

Padziļināta autobusu salonu uzkopšana, izmantojot putekļu sūcēju, tiek veikta reizi četrdesmit dienās pēc izpildītiem remontdarbiem, pēc ieplānotās tehniskās apkopes vai laikā, kad autobusi atrodas rezervē garāžā.

Rokturu mitrā uzkopšana tiek veikta, izmantojot mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir dezinficējoši komponenti. Kā arī vismaz divas reizes gadā (pavasarī un rudenī) licenzēts uzņēmums veic pilnīgu tramvaju un autobusu salonu dezinsekciju.

Savlaicīgu autobusu salonu uzkopšanu kontrolē garāžas vadītājs, bet tramvaju – ražošanas inženieris.

 

 

AS „Daugavpils satiksme”
Atpakaļ