Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

03-08-2011

Seminārs par ERAF finansējuma piešķiršanu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanai


Daugavpils pilsētas domes Attīstības departaments jau informēja par to, ka Kultūras ministrija ir izsludinājusi otro kārtu konkursā par ERAF finansējuma piešķiršanu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanai un to sociālekonomiskā potenciāla efektīvai izmantošanai. Kopējais konkursa otrajā kārtā šim mērķim pieejamais ERAF līdzfinansējums ir 1 321 190,99 lati.

Noteikumi paredz, ka aktivitātes ietvaros pieejamais Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) maksimālais līdzfinansējuma apmērs vienam projektam tiek noteikts ne vairāk kā 250 000 latu un ne mazāk kā 100 000 latu. Atbalsta likme, ko nodrošina Eiropas Savienības finansējums ir līdz 50% no projekta kopējām izmaksām, savukārt pārējo finansējumu nodrošina projekta īstenotājs. Aktivitātes ietvaros projekta iesniegumu var iesniegt juridiska vai komercreģistrā reģistrēta fiziska persona, kuras īpašumā ir kultūras piemineklis, kas nodrošina nozīmīgas publiskas funkcijas, paredzot, ka atjaunotajā kultūras piemineklī var rīkot kultūras un valstiskas nozīmes pasākumus.

Sakarā ar šo konkursu tiek rīkots informatīvais seminārs kultūrvēstures pieminekļu īpašniekiem par KM programmu "Atbalsta iespējas 3.4.3.3.aktivitātes "Atbalsts kultūras pieminekļu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanā un to sociālekonomiskā potenciāla efektīvā izmantošanā", kas notiks 18.08.2011 11:00 - 13:00, "ES mājā", Rīgā (Aspazijas bulvārī 28, 2.stāva zālē).

Projektu iesniegumus KM pieņem no 1.septembra līdz 1.oktobrim.

Interesenti aicināti pieteikties līdz 15.augustam ,aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu: Evija.Nikolajeva@km.gov.lv.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Attīstības departamenta

Projektu nodaļas

Eksperta projektu jautājumos p.i.

Jolanta Ūzuliņa

jolanta.uzulina@daugavpils.lv
Atpakaļ