Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

27-08-2012

Sociālie darbinieki sesto reizi organizēja festivālu „Laimīga ģimene”


26.augustā Daugavpils centrālajā parkā jau no paša rīta bija daudz cilvēku. Sociālā dienesta darbinieki, sabiedrisko organizāciju un izglītības iestāžu pārstāvji uzsāka parka teritorijas iekārtošanu sestajam starptautiskajam festivālam „Laimīga ģimene”. Jau sesto gadu pēc kārtas sociālā dienesta darbinieki brīvajā laikā organizē liela mēroga svētkus pilsētas iedzīvotājiem.

Festivāla mērķis – vēl reiz aktualizēt ģimenes vērtību, kārtējo reizi atgādināt, ka ģimene ir mūsu sabiedrības īpaša sastāvdaļa. No tā, kā dzīvo bērni mūsdienu ģimenēs, kādas vērtības viņiem tiek iemācītas, atkarīga tautas, valsts, mūsu dzimtās pilsētas un katra cilvēka atsevišķi, nākotne.

Festivāls tika atklāts ar Daugavpils teātra priekšnesumu, kam sekoja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājas Žannas Kulakovas, Sociālo lietu pārvaldes vadītājas Svetlanas Gavrilovas, Sabiedriskās organizācijas „Varavīksne” valdes priekšsēdētājas Annas Cipkonas, garīdznieku, ārvalstu vēstniecību pārstāvju uzrunas. Festivālu apmeklēja arī viesi no ārvalstīm – Ķīnas, Čehijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas un Lietuvas. Ķīnas Tautas Republikas konsulāta pārstāvji atveda uz Daugavpili fotoizstādi, kas pilsētas iedzīvotajiem izraisīja lielu interesi. Savu izstādi centrālajā parkā izvietoja arī Ukrainas konsulāta pārstāvji.

Festivāla galvenais notikums bija līgavu gājiens, ko organizēja klubs „Tamidea”. Tāda veida spilgts notikums Daugavpilī notiek pirmo reizi. Īpašu noskaņu līgavu gājienam piešķīra motociklistu pavadījums.

Festivāla laikā bija iespēja saņemt sociālā dienesta darbinieku konsultāciju par visām Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienībām, apskatīt katras  struktūras prezentācijas, kā arī aplūkot pārvaldes klientu un partneru darbu izstādes. Savus darbus piedāvāja arī amatnieki. Gan bērni, gan pieaugušie ar prieku nodarbojās ar māla darbiem, gleznoja, veidoja kompozīcijas, aplikācijas un origami. Ne viens no tiem neaizgāja bez piemiņas suvenīriem.

Festivāla organizatori sarīkoja arī koncertu, kurā piedalījās Daugavpils un ārzemju profesionālie un amatieru kolektīvi.  

Daugavpils pilsētas domes vadība izsaka pateicību sociālā dienesta darbiniekiem par organizēšanu un piedalīšanos sestajā starptautiskajā sociālajā festivālā „Laimīga ģimene”.
Atpakaļ