Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

30-05-2012

Pirmo reizi Daugavpilī darbosies grāmatu maiņas punkts


Pirmo reizi Daugavpilī, Pilsētas svētku laikā No 4. – 10. jūnijam,  par prieku visiem grāmatu mīļotājiem, tiks atvērts grāmatu maiņas punkts. Par piemērotāko vietu tika izvēlēta grāmatnīca GLOBUSS, ņemot vērā aktivitātes specifiku un ērto ģeogrāfisko novietojumu.

 

 Ikviens, kurš vēlas nodot jau izlasītas grāmatas tālākai lasīšanai, un iegūt savā īpašumā citu izlasītās grāmatas, aicināts piedalīties maiņas punkta aktivitātēs. Tā ir lieliska iespēja atbrīvot grāmatu plauktus, nomainīt vai papildināt to saturu ar labām grāmatām, nemaksājot ne santīma!

Papildus vēršam uzmanību uz mācību gada noslēgšanos un iespēju iemainīt vairs nevajadzīgo mācību grāmatu pret brīvā laika lasāmvielu, vai nepieciešamo mācību grāmatu nākamajam gadam.

Akcijas laikā maiņas punkta apmeklētāji aicināti grāmatas arī ziedot.

 

Pilsētas svētku noslēgumā grāmatas, kuras netiks iemainītas, atbilstoši to tematikai tiks ziedotas Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldes Bērnunamam-patversmei „PRIEDĪTE”, Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldes „Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centram”.

 

Mainoties un ziedojot grāmatas, mēs popularizējam un turpinām lasīšanas tradīcijas, kuras attīstīto tehnoloģiju laikmetā tiek aizstātas ar citām aktivitātēm, kā arī dodam iespēju lasīt tiem, kuriem neatliek līdzekļu grāmatu iegādei.
Atpakaļ