Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

02-10-2018

Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju


Arī šī gada rudenī Daugavpils pilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 22. oktobra līdz 4.novembrim (ieskaitot).

 

Pašvaldība šīs akcijas nodrošināšanai organizē metāla liela izmēra (ar tilpumu no 7 – 30 m3) konteineru uzstādīšanu vairākās pilsētas mikrorajonu teritorijās, kas paredzēti TIKAI bioloģiski noārdāmo atkritumu (koku lapas, nopļautā vai sausā zāle, koku / krūmu zari) savākšanai. Konteineri tiks uzstādīti šādās adresēs:

 

1.            Naujenes / Vecpils ielu krustojumā (Ruģeļu mikrorajons);

 

2.            Alberta / Kaiju / Meža ielu krustojumā (Mežciema mikrorajons);

 

3.            Siguldas / Sloku ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);

 

4.            Zemnieku / Austrumu ielu krustojumā (Judovkas mikrorajons);

 

5.            Transporta / Kājnieku ielu krustojumā (Nīderkūnu mikrorajons);

 

6.            Tukuma / Aglonas ielu krustojumā (Jaunbūves mikrorajons);

 

7.            Dzērvju / Upes ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);

 

8.            Līksnas / Aveņu ielu krustojumā (Forštadtes mikrorajons);

 

9.            Oškalna / Gaujas ielu krustojumā (Grīvas mikrorajons);

 

10.          Nīcgales / Caunu ielu krustojumā (Poguļankas mikrorajons).

 

Atgādinām, ka šajos uzstādītajos konteineros būs atļauts izmest tikai bioloģiski noārdāmos atkritumus (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari), kas rodas sakopjot īpašumam pieguļošās teritorijas, savukārt kategoriski aizliegts konteineros izmest sadzīves atkritumus, būvniecības atkritumus un bīstamos atkritumus.

 

Papildus informējam, ja gadījumā tiks novērota situācija, ka apkārt konteineriem tiks veidotas stihiskās izgāztuves vai arī konteineros masveidā tiks izmesti neatbilstošas morfoloģijas atkritumi, pašvaldība izskatīs iespēju pie konteineriem uzstādīt mobilās video novērošanas kameras, lai konstatētu šīs negodprātīgās personas, kas veic neatbilstošu atkritumu veidu izmešanu.

 

Darām zināmu, ka uz katra konteinera tiks uzstādīta A3 formāta informējoša uzlīme, kurā tiks atspoguļota informācija par konteineros izvietojamo atkritumu veidu morfoloģiju (TIKAI koku lapas, nopļautā vai sausā zāle, koku / krūmu zari ) un informācija par to, ka konteineros nedrīkst izmest cita veida atkritumus un apkārt konteineriem aizliegts veidot stihiskās izgāztuves.

 

Aicinām rūpēties par mūsu pašvaldības vides tīrību un rīkoties godprātīgi – izmantot šos konteinerus tikai tiem paredzētajam mērķim!

 

Komunālās saimniecības pārvalde
Atpakaļ