Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

31-05-2018

Lietuviešu žurnālistus aicināja iepazīt Daugavpili un Latgali


30. maijā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras darbinieki Molētu tūrisma un biznesa informācijas centrā Lietuvas masu saziņas līdzekļu un tūrisma firmu pārstāvjus iepazīstināja ar tūrisma iespējām Daugavpilī un Latgales reģionā.

Lietuviešiem tika popularizēti nozīmīgākie Daugavpils pilsētas, Daugavpils novada un Latgales tūrisma objekti, pakalpojumi un pasākumi, t.sk. arī gaidāmie Daugavpils pilsētas svētki. Lietuvas žurnālisti, kas pārstāvēja dažādus izdevumus, kas raksta par tūrismu Baltijā, izrādīja interesi par mūsu piedāvājumu. Tikšanās laikā tika nodibināti jauni kontakti tālākai abpusēji izdevīgai sadarbībai, un perspektīvā -  Lietuvas žurnālistu vizītes organizēšanai.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, sadarbojoties ar Aukštaitijas tūrisma informācijas centriem, aprīlī rīkoja Daugavpils tūrisma nozares pārstāvju tikšanos ar Lietuvas kolēģiem, kas informēja par sava reģiona tūrisma piedāvājumu. Tādejādi sekoja atbildes vizīte, un Molētu tūrisma un biznesa informācijas centrs noorganizēja pasākumu, kura laikā bija iespēja popularizēt mūsu piedāvājumu.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr.: +371 65422818

Mob.: +371 26444810

e-pasts: turisms@daugavpils.lv

web: http://www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.Travel

Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel/

Twitter: www.twitter.com/daugavpilstic

Draugiem.lv: www.draugiem.lv/daugavpilstic
Atpakaļ