Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

25-02-2011

Ražošanas uzņēmumu katalogs


Daugavpili  apmeklē ārvalstu vēstnieki, vēstniecību tirdzniecības nodaļu vadītāji un citas amatpersonas, kuras interesējas par Daugavpils rūpniecību, par iespējām izvietot pasūtījumus Daugavpils uzņēmumos, par valstu uzņēmumu sadarbības iespējām. Tā radās vajadzība izveidot  „Daugavpils ražotāju katalogu" , kurā pašlaik ir ievietota informācija par  65 ražošanas uzņēmumiem. Daugavpilī ražošanas uzņēmumu ir vairāk par 80 un šī gada laikā informācija par pārējiem uzņēmumiem  arī tiks ievietota katalogā.            

Informācija ir pieejama Domes mājas lapā http://old.daugavpils.lv/ sadaļā Ekonomika - „Daugavpils ražošanas uzņēmumu katalogs"  vai arī jāspiež  karodziņš „Daugavpils ražotāju katalogs".  Ieejot katalogā   konkrēto uzņēmumu var meklēt pēc ražošanas nozares vai arī pēc firmas nosaukuma pirmā burta. Informācija ir pieejama  latviešu, krievu un angļu valodās. Meklēšanas sistēma katrā valodā darbojas neatkarīgi. Vizuālais materiāls par uzņēmumu produkciju un produkcijas ražošanas tehnoloģisko procesu papildina  teksta materiālu.

Elektroniskais katalogs kalpo arī par uzņēmumu reklāmas materiālu. Ir paredzēta iespēja no kataloga lapas pāriet uz konkrētā uzņēmuma mājas lapu, lai iegūtu precīzāku informāciju.

 

Daugavpils joprojām ir ražotāju pilsēta. Ražošanas uzņēmumos strādā vairāk par 7000 pilsētas iedzīvotāju un gada laikā šie uzņēmumi saražo produkciju vairāk nekā 130 miljonu latu vērtībā. 

 

Papildus informācija: Biznesa attīstības nodaļa, 65476801
Atpakaļ