30-04-2015

BFC „Daugavpils” rāda zobus „Nikaram”

Latvijas Telpu futbola Virslīgas pirmajā finālspēlē BFC „Daugavpils” bija tuvu sensācijai cīņā pret septiņkārtējiem valsts čempioniem „Nikars”. Esot vadībā ar divu vārtu pārsvaru, daugavpilieši piekāpās titulētajam pretiniekam ar 2:4.

Sezonas gaitā komandas savā starpā tikās divas reizes, abas reizes graujošas uzvaras izcīnot „Nikaram”. Pirmajā finālspēlē daugavpilieši izbraukumā bija tuvu sensācijai. Spēles 7. minūtē rezultāts bija 2:0 par labu BFC „Daugavpils”! Ar vārtu guvumiem izcēlās Jurijs Halimons un Nikita Kaļiņins.

Mājinieku kapteinis portugālis Arnaldo Pereira 9. minūtē panāca 1:2, bet Latvijas izlases kapteinis Maksims Seņs 11. minūtē atjaunoja līdzsvaru. Tikai otrā puslaika ceturtajā minūtē „Nikars” panāca 3:2, bet punktu spēlei valsts čempioni pielika 35. minūtē, panākot 4:2.

Sērijas otrā spēle 4. maijā plkst. 17:00 norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā!